Toimitusaika 1-2 päivää tilauksesta, mahdollisuuksien mukaan jopa muutaman tunnin sisällä!
Onko sinulla kysyttävää palveluistamme tai tuotteistamme?

Yhteystiedot

Raision toimipiste

Laserliner, Wagner kuluttajalaitteet, Proxxon

029 123 1111
tehomix@tehomix.fi

Sammalkallionkatu 18 G/H, 21200 RAISIO
Avoinna ma-pe klo 8:00-16:00

HUOLTO

029 123 1112
huolto.raisio@tehomix.fi

Henkilökunta

Pasi Heinonen

Toimitusjohtaja

050 3892 801
pasi.heinonen@tehomix.fi

Juha Järvinen

Tuotepäällikkö

044 7047 983
juha.jarvinen@tehomix.fi

Timo Jussila

Huolto, tekninen tuki

029 123 1112
timo.jussila@tehomix.fi

Vantaan toimipiste

Wagner ammatti- ja teollisuuslaitteet, TehoJet, Airblast, RPB

029 123 1113
vantaa@tehomix.fi

Niittytie 25 B 8, 01300 VANTAA
Avoinna ma-pe klo 7:00-16:00

HUOLTO

029 123 1113
huolto.vantaa@tehomix.fi

Henkilökunta

Dick Gustafsson

Myynti, tekninen tuki

040 546 4874
dick.gustafsson@tehomix.fi

Timo Ylijoki

Huolto, myynti, tekninen tuki

044 263 8000
timo.ylijoki@tehomix.fi

Tristan Milder

Huolto, kuljetukset

029 123 1113
044 263 0100

Kadri Reitalu

Laskutus, taloushallinto

029 123 1113
kadri.reitalu@tehomix.fi

Alue-edustajat jälleenmyyjille

Raimo Loikas

Etelä- ja Länsi-Suomi

040 5171 740
raimo.loikas@tehomix.fi

Asko Mäki-Korvela

Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi

0500 901 789
asko.maki-korvela@tehomix.fi

Pasi Heinonen

Itä-Suomi

050 3892 801
pasi.heinonen@tehomix.fi

Laskutus

Paperiset laskut

Tehomix Oy
Sammalkallionkatu G/H
21200 RAISIO

Verkkolaskut

OVT-tunnus: 003709545904
Operaattoritunnus: 003723327487 (Apix Messaging)

Y-tunnus: 0954590-4
ALV-tunnus: FI09545904

VANTAA // AMMATTILAISILLE

Wagner ammatti- ja teollisuuslaitteet, TehoJet, Airblast, RPB

029 123 1113
vantaa@tehomix.fi

Laita Vantaalle Whatsappia

Niittytie 25 B 8, 01300 VANTAA
Avoinna ma-pe klo 7:00-16:00

HUOLTO

029 123 1113
huolto.vantaa@tehomix.fi

RAISIO // KULUTTAJILLE JA AMMATTILAISILLE

Wagner kuluttajalaitteet, Laserliner, Proxxon

029 123 1111
tehomix@tehomix.fi

Laita Raisioon Whatsappia

Sammalkallionkatu 18 G/H, 21200 RAISIO
Avoinna ma-pe klo 8:00-16:00

HUOLTO

029 123 1112
huolto.raisio@tehomix.fi

Airblast  ProxxonLaserlinerRPB

Wagner

Copyright © 2022 Tehomix Oy