Tehomix Oy

Huolto

Turku: Laserliner & Proxxon

029 123 1112

 huolto.turku@tehomix.fi

Vantaa: Wagner & Airblast

029 123 1113

huolto.vantaa@tehomix.fi

Alue-edustajat

Etelä- ja Länsi-Suomi
Raimo Loikas
040 5171 740

Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
Asko Mäki-Korvela
0500 901 789

Itä-Suomi
Heino Hämäläinen
050 3387 448

Turun toimipiste

Laserliner, Wagner kuluttajalaitteet, Proxxon

Pasi Heinonen
toimitusjohtaja
029 123 1111
050-3892 801
pasi.heinonen@tehomix.fi

Juha Järvinen
tuotepäällikkö
029 123 1111
044-7047 983
juha.jarvinen@tehomix.fi

Mervi Ryan
laskutus, taloushallinto
029 123 1111
mervi.ryan@tehomix.fi

Timo Jussila
huolto, tekninen tuki
029 123 1112
timo.jussila@tehomix.fi

Vantaan toimipiste

Wagner ammatti- ja teollisuuslaitteet

Dick Gustafsson
Myynti, tekninen tuki
029 123 1113
040 546 4874
dick.gustafsson@tehomix.fi

Timo Ylijoki
Huolto, myynti, tekninen tuki
029 123 1113
044 263 8000
timo.ylijoki@tehomix.fi

Kadri Reitalu
Laskutus, taloushallinto
029 123 1113
044 263 5800
kadri.reitalu@tehomix.fi

Tristan Milder
Kuljetukset
029 123 1113
044 263 0100

Lähetä meille viestiä: