Tehomix Oy

  029 123 1111

 tehomix@tehomix.fi

 Telekatu 10, 20360 TURKU FINLAND

Toimistomme on avoinna arkisin 8.00 – 16.00

Huolto

Turun toimipiste

Laserliner, Wagner kuluttajalaitteet, Proxxon

Pasi Heinonen
toimitusjohtaja
029 123 1111
050-3892 801
pasi.heinonen@tehomix.fi

Juha Järvinen
tuotepäällikkö
029 123 1111
044-7047 983
juha.jarvinen@tehomix.fi

Mervi Ryan
laskutus, taloushallinto
029 123 1111
mervi.ryan@tehomix.fi

Timo Jussila
huolto, tekninen tuki
029 123 1112
timo.jussila@tehomix.fi

Alue-edustajat

Etelä- ja Länsi-Suomi
Raimo Loikas
040-5171 740

Keski-Suomi, Pohjanmaa ja Pohjois-Suomi
Asko Mäki-Korvela
0500 901 789

Itä-Suomi
Heino Hämäläinen
050-3387 448

Vantaan toimipiste

Wagner ammatti- ja teollisuuslaitteet
Niittytie 25 B 8, 01300 VANTAA

Siirry Vantaan sivulle
Dick Gustafsson
Myynti, tekninen tuki
029 123 1113
040 546 4874
dick.gustafsson@tehomix.fi

Timo Ylijoki
Huolto, tekninen tuki
029 123 1113
044 263 8000
timo.ylijoki@tehomix.fi

Kadri Reitalu
Laskutus, taloushallinto
029 123 1113
044 263 5800
kadri.reitalu@tehomix.fi

Tristan Milder
Kuljetukset
029 123 1113
044 263 0100

Lähetä meille viestiä: